103 paylaşım

Kadınlar size ilgi göstermiyor, sizin hakkınızda konuşmuyor diye üzülüyor musunuz? İşleri hızlandırmanız gerektiğini biliyor ancak nasıl yapacağınızdan emin değil misiniz? Birazdan size vereceğimiz ipuçları sizi etkileme sanatında bir üst basamağa taşıyacak. Bir randevu koparmak için kadınlara yalvarmak yerine sizin dikkatinizi çekmek için yarışacaklar. Etkileyici ve çekici bir olmak için gerekli temel kodlarını veriyoruz. Ancak bu işler sanıldığından çok daha karmaşıktır. O yüzden bunları deneyimlerinizle çeşitlendirmek ve zenginleştirmek sizin elinizde.

 1. 1 Tarzınızı Yaratın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Sevdiğiniz, vücudunuza oturan ve size bir tarz katan kıyafetler giyin. Saçınızı, gözleriniz ve cilt tonunuzu tamamlayan renkleri seçin. Beyaz tişörtler, klasik mavi veya siyah kot pantolonlar ve  kol saati gibi nötr özellikli şeyler de kullanın.

 2. 2 Spor Yapın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Çok sıkı bir vücut geliştiricisi gibi görünmek zorunda değilsiniz. Kas yığını olmanıza da gerek yok. Ancak çekici olmak istiyorsanız fit ve formda olmanız gerekli. Kadınların seveceği bir vücut şekillendirmek istiyorsanız kardiyo ve ağırlık antremanlarını bir arada yapın.

 3. 3 Detaylara Dikkat Edin

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Şık bir saç kesiminiz olsun. Tırnaklarınızı kesin ve temiz tutun. Sakallarınızı da kesin yada düzeltin. Kulak ya da burun kıllarını varsa bir an önce onlardan kurtulun. Aşırı tüylü olmaktan kaçının. Kıllı bir sırt hiç kimsede iyi görünmez.

 4. 4 Güzel Koktuğunuzdan Emin Olun

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Kendinizi kolonyaya bulamaktan kesinlikle kaçınmalısınız. Duş almalı, kaliteli bir deodorant kullanmalı ve nefesinizi ferahlatmalısınız. Vücudunuz ter, ağzınız da köpek nefesi gibi kokuyorsa ne kadar karizmatik ve fit olduğunuzun inanın hiçbir önemi yok.

 5. 5 Göz teması ve Yüz İfadeleri Üstünde Çalışın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Gerçekten karizmatik ve çekici aktörlerin oynadığı bazı filmleri izlemeyi deneyin. Onların kadınlara bakma şeklini taklit edin. Ne kadar etkili olduğuna şaşıracaksınız.

 6. 6 Gülüşünüz Üzerinde Pratik Yapın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Ağzınız kapalı şekilde gülün. Çok geniş gülmeyin, yani ağzınız fazla açık olmasın. Bilimsel çalışmalar gülerken ağzınızın çok geniş olmasının çekiciliği azalttığını ispatlamıştır. Gülerken ağzınızın bir tarafı diğerinden daha yukarıda olsun.

 7. 7 Seksi Bir Yürüyüş Edinin

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Bacaklarınızın arasında birazcık boşluk bırakarak yürüyün ve yavaş hareket edin. Kendinize kattığınız havayla aynı zamanda kendinize bir güven aşılayacaksınız ve bu da kadınları çıldırtacak.

 8. 8 Kendinize İyi Bir Duruş Bulun

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Dik duran bir adam kendine güvenli görünürken kambur bir duruş güvensiz ve rahatsız olduğunuzu gösterir. Duruşunuzu geliştirmek çekici olduğunuzu düşünmenizi sağlayacak ve bu kadınların da aynı şeyi düşünmesini sağlayacaktır.

 9. 9 Seksi Bir Ses Geliştirin

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Haber spikeri gibi konuşmaktan kaçının. Bunun yerine sinema filmindeki seksi bir adamın sesini taklit ederek bir çalışma yapabilirsiniz. Eğer kendinize etkileyici bir ses tonu ve konuşma biçimi kazandırırsanız kadınlar kimin konuştuğunu görmek için dönecekler, karşınızdayken de etkileneceklerdir.

 10. 10 Sakin ve Güçlü Kalın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Konuştuğunuz kadın duygusal açıdan dikenli bir yola girerse kendinizi kontrol edin. Duygusal dalgalanmalardan etkilenmediğinizde puan kazanma ihtimaliniz çok yüksektir.

 11. 11 Görgü Kurallarını Kullanın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Onun için kapıyı açmanız, sandalyeyi çekmeniz ve arada bir teşekkür etmeniz gibi genel nezaket kuralları ona ne tür bir beyefendi olduğunuzu gösterecektir. Eğer bu davranışları yaptıktan sonra size garip bir bakış atarsa muhtemelen bu son günlerde çok fazla insan bunu yapmadığı içindir.

 12. 12 Konuşmayı Ona Odaklayın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  İnsanlar ilgiyle ve samimiyetle dinlenilmeyi severler. Kendiniz hakkında konuşabilirsiniz ancak etkileyici ve kısa olsun. Alçakgönüllülüğünüzü kaybetmeyin. Kendinizi sürekli konuşarak ispatlamak zorunda değilsiniz. Her zaman konuyu tekrar ona döndürün.

 13. 13 Zihninizi Geliştirin

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Zaman öldürücü, boş aktiviteleri bırakın ve her gün kitap ve gazete okuyun. Gündemi takip edin. Ne kadar kültürlü ve bilgili olursanız kadınları etkileme olasılığınız da o kadar artar.

 14. 14 Şansınızı Deneyin

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmek için kadınlarla farklı yöntemler denemelisiniz. Bununla birlikte hiçbir zaman bir kadına teklif etme şansını kullanmazsanız onun kollarında olmak yerine her zaman en iyi arkadaş listesinde olursunuz.

 15. 15 Hamlenizi Yapın

  Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

  Bir kadının sizinle ilgilendiğine dair sinyalleri yakaladığınızda hamlenizi yapın ve sonra onu mümkün olduğunca çabuk yalnız bırakın. Karşınızdaki kadın işleri ilerletmeye kararlı ve istekli olan bir adamı takdir edecektir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

103 paylaşım

Tepkiniz nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
2
fail
fun fun
2
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
Can Taylan Tapar
Yüreklilik, gerçeği aramak ve onu söylemektir. Geçici olarak muzaffer olan yalanın yasasına boyun eğmemektir. Ruhumuzu, dudağımızı ve ellerimizi, aptal alkışların ve fanatik yuhalamaların yansıması yapmamaktır. / Jean Jaures

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

yorum

Close
Bir format seç
Kişilik testi
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Geri Sayım
Klasik İnternet Sayımları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı